Polar Sonic
Pouzdan pratilac za zabavu i rekreaciju.
Kompaktan i praktičan, namjenjen za odrasle osobe nižeg rasta i napredne juniore kao prelazni model na 26” točkove.
Original price was: 635,00 KM.569,00 KMCurrent price is: 569,00 KM.
Pouzdan pratilac za zabavu i rekreaciju.
Kompaktan i praktičan, namjenjen za odrasle osobe nižeg rasta i napredne juniore kao prelazni model na 26” točkove.
Sada sa aluminijumskim ramom sa visokokvalitetnim komponentama – kombinacija koja garantuje da će vožnja bicikla biti izuzetno zabavna.
| Ram | Aluminijum |
| Viljuška | Amortizer 26” Disk |
| Veličina točka | 26” |
| Broj brzina | 7 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” Navoj |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TZ200 GS |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-RV300-7R Revo Shifter |
| Kočnice | Disk mehaničke |
| Prednji lančanik | Čelik 32T 140mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Čelik 620mm 15mm rise |
| Lula volana | Čelik 25.4/80mm |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x350mm |
| Sjedište | P:Lab MTB |
| Prednja naba | Čelik Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Čelik Disk 36H |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500-7-CP 14-34T |
| Pedale | MTB PVC |
| Dodaci | Nogara |
| Obruči | 26” Disc Alu Dupli Zid 36H |
| Gume |
26×2.10
|
| Okvirna težina | 16.1 kg |
| Maksimalno opterećenje | 100kg
Sveukupna težina uključuje bicikl, vozača, opremu, i moguću dodatnu opremu |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | Bicikli za djecu, Biciklizam, MTB |
| Spol | Unisex, Dječije muške, Dječije ženske, Dječije |
| Odaberite veličinu | 26 |
| Raspoložive veličine | 26 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam





