Polar Fuzzy 16”
Fuzzy u mini pakovanju kombinuje malu težinu, izdržljivost, bezbijednost i udobnost, osiguravajući prijatno iskustvo vožnje za najmlađe avanturiste.
Dizajniran da bude lagan, dečiji bicikl Fuzzy 16 teži samo 7.36 kg.
Original price was: 535,00 KM.479,00 KMCurrent price is: 479,00 KM.
Fuzzy u mini pakovanju kombinuje malu težinu, izdržljivost, bezbijednost i udobnost, osiguravajući prijatno iskustvo vožnje za najmlađe avanturiste.
Dizajniran da bude lagan, dečiji bicikl Fuzzy 16 teži samo 7.36 kg.
Djeca žele da oponašaju odrasle, sa nedovoljno snage da savladaju često teške i nezgrapne bicikle. Koncept ovog dječijeg bicikla je da se biciklo maksimalno olakša, prilagodi dječijoj anatomiji i snazi. Sve ovo je jako važno da bi Vaše dijete uživalo u vožnji i još više zavoljelo ovu aktivnost.
Fuzzy 16 namijenjen za uzrast 4 – 6 godina / visine djeteta 95 – 120cm.
| Ram | Aluminijski 6061 |
| Viljuška | Aluminijum kruta |
| Veličina točka | 16” |
| Broj brzina | 1 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head |
| Kočnice | V-Brake Alu |
| Prednji lančanik | Alu 28T |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu / 440mm / 25.4 |
| Ručke volana | Herrmans Kid |
| Lula volana | Alu A-Head 35mm |
| Pedale | Dječije PVC |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x250mm |
| Sjedište | Selle Royal JR 16 |
| Prednja naba | Alu 20H |
| Zadnja naba | Alu 20H |
| Lanac | KMC SS |
| Zadnji lančanik | Single Speed 18T |
| Obruči | Alu Single Wall 16” 20H |
| Gume | 16×1,75 |
| Težina | 7,36 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Spol | Dječije muške, Dječije |
| Namjena | Bicikli za djecu |
| Odaberite veličinu | 16 |
| Raspoložive veličine | 16 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam




