Polar Modesty Blue
Polar linija za najmlađe kombinuje potrebu da se djeci omogući dobra zabava uz maksimalnu kontrolu i bezbijednost prilikom vožnje bicikla.
Original price was: 475,00 KM.429,00 KMCurrent price is: 429,00 KM.
Polar linija za najmlađe kombinuje potrebu da se djeci omogući dobra zabava uz maksimalnu kontrolu i bezbijednost prilikom vožnje bicikla.
Djeca žele da oponašaju odrasle, sa nedovoljno snage da savladaju često teške i nezgrapne bicikle. Polar koncept je da dječiji bicikl maksimalno olakšaju, prilagode komponente dječijoj anatomiji i snazi, jer je to siguran put da dijete uživa u vožnji i zavoli ovu divnu aktivnost.
Namijenjen za uzrast 6 – 9 godina / visine djeteta 120 – 130cm.
| Model | Polar Modesty 20 |
| Veličina točka | 20” |
| Broj brzina | 6 |
| Ram | HI-TEN Čelik |
| Viljuška | HI-TEN Čelik |
| Ležaj viljuške | 1″ Navoj |
| Lula volana | Čelik 22.2/60mm |
| Volan | Čelik 540mm |
| Ručke volana | TPR 85/125mm |
| Cijev sedišta | Čelik 25.4x250mm |
| Sjedište | P:Lab Junior 20″ |
| Obruči | 20” Alu Dupli Zid 28H |
| Prednja glavčina | Čelik 28H |
| Zadnja glavčina | Čelik 28H |
| Ručice kočnica | Dječije Alu-PVC |
| Kočnice | Alu V-Brake |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY21 |
| Ručice menjača | Shimano SL-RV300-6R Revo Shifter – desna 6 brzina |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Lanac | KMC Z6 |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun patrona |
| Prednji lančanik | Čelik 328T 114mm |
| Pedale | Dječije PVC |
| Nogara | Alu podesiva |
| Gume | 20×2,10 |
| Težina | 11,50 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | Bicikli za djecu |
| Spol | Dječije ženske, Dječije |
| Odaberite veličinu | 20 |
| Raspoložive veličine | 20 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam








