Polar Alaska
Polar linija za najmlađe kombinuje potrebu da se djeci omogući dobra zabava uz maksimalnu kontrolu i bezbijednost prilikom vožnje bicikla.
Original price was: 765,00 KM.689,00 KMCurrent price is: 689,00 KM.
Polar linija za najmlađe kombinuje potrebu da se djeci omogući dobra zabava uz maksimalnu kontrolu i bezbijednost prilikom vožnje bicikla.
Djeca žele da oponašaju odrasle, sa nedovoljno snage da savladaju često teške i nezgrapne bicikle. Polar koncept je da dječiji bicikl maksimalno olakšaju, prilagode komponente dječijoj anatomiji i snazi, jer je to siguran put da dijete uživa u vožnji i zavoli ovu divnu aktivnost.
Namenjen za uzrast preko 8 godina / visine deteta preko 125cm.
| Ram | Aluminijski 6061 |
| Viljuška | Amortizer 24” Disk |
| Veličina točka | 24” |
| Broj brzina | 7 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head Polu Integrisan |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY21 GS |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-RV300 Revo Shifter – desna 7 brzina |
| Kočnice | Mehaničke disk kočnice |
| Prednji lančanik | Alu 30T 127mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu 600mm 15mm rise |
| Ručke volana | Herrmans 75/120mm |
| Lula volana | Alu A-Head 70mm |
| Pedale | MTB PVC |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x300mm |
| Sjedište | P:Lab Junior 24” |
| Prednja naba | Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Disk 36H |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Nogara | Alu podesiva |
| Obruči | Beretta 24” Alu Dupli Zid 36H |
| Gume | 24×2,10 |
| Težina | 12,80 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | Bicikli za djecu, MTB |
| Spol | Dječije ženske, Dječije |
| Odaberite veličinu | 24 |
| Raspoložive veličine | 24 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam








