Polar Mirage Sport
Za opušteni stil vožnje i sa udobnom pozicijom sjedenja.
Klasičan hardtail opremljen prednjim amortizerom tako da je uprkos njegovoj rekreativnoj upotrebi, putovanje po neravninama čisto zadovoljstvo.
Original price was: 845,00 KM.759,00 KMCurrent price is: 759,00 KM.
Za opušteni stil vožnje i sa udobnom pozicijom sjedenja.
Klasičan hardtail opremljen prednjim amortizerom tako da je uprkos njegovoj rekreativnoj upotrebi, putovanje po neravninama čisto zadovoljstvo.
| Ram | Aluminijum 6061 / Butted / Hydroformed |
| Viljuška | Amortizer 27,5” Disk |
| Veličina točka | 27,5” |
| Broj brzina | 21 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head Polu Integrisan |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY200, 7 brzina |
| Prednji mjenjač | Shimano FD-TY300, 3 brzine |
| Ručice mjenjača | Shimano STI ST-EF41-3×7 EZ-Fire Plus |
| Kočnice | Disk mehaničke |
| Prednji lančanik | Čelik 42x34x24T 170mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise |
| Lula volana | Alu A-Head 60mm OS 31.8mm |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x300mm |
| Sjedište | P:Lab MTB |
| Prednja naba | Alu Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Alu Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500 14-28 |
| Pedale | MTB PVC |
| Dodaci | Nogara |
| Obruči | Beretta 27.5” Disc Alu Dupli Zid 36H |
| Gume |
27.5×2.10
|
| Okvirna težina | 14.9 kg (M) |
| Maksimalno opterećenje | 100kg
Sveukupna težina uključuje bicikl, vozača, opremu, i moguću dodatnu opremu |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | Biciklizam, MTB |
| Spol | Muškarci, Žene, Unisex |
| Odaberite veličinu | M, L |
| Raspoložive veličine | M, L |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam









