Polar Tsunami
Idealan hardtail bicikl za entuzijaste koji vole da forsiraju kako uz tako i niz brdo.
Novo redizajnirani Tsunami dolazi sa ramom napravljenim od 6061 aluminijuma, sa head tube-om koji omogućava montažu integrisanih Tapered ležajeva. Kombinacija 1 1.5” donjeg i 1 1/8” gornjeg prečnika head-tube obezbijeđuje veću krutost, sigurnost, povjerenje i kontrolu.
Original price was: 1.435,00 KM.1.289,00 KMCurrent price is: 1.289,00 KM.
Novo redizajnirani Tsunami dolazi sa ramom napravljenim od 6061 aluminijuma, sa head tube-om koji omogućava montažu integrisanih Tapered ležajeva. Kombinacija 1 1.5” donjeg i 1 1/8” gornjeg prečnika head-tube obezbijeđuje veću krutost, sigurnost, povjerenje i kontrolu.
Oba crijeva kočnica kao i bužir i sajla zadnjeg mjenjača su sada rutirani kroz šolje volana. Ovakvo unutrašnje rutiranje omogućava elegantan čist izgled bez gomilanja na volanu i obezbijeđuje ih od spoljnih uticaja, ne samo od blata i prljavštine, nego i od mogućih oštećenja kada skrenete sa puta.
Osim toga, novi Tsunami ram dolazi sa integrisanim otvorima u chain stay cijevi za montažu nogare (lijeva donja cijev zadnjeg dijela rama – razmak otvora za montažu 40 mm).
| Ram | Aluminijum 6061 |
| Viljuška | Amortizer 29” sa HLO (Hydraulic lockout) zaključavanjem / 100mm travel / Tapered |
| Veličina točka | 29” |
| Broj brzina | 1×10 |
| Ležaj viljuške | A-Head Taper 1 1/8”-1 1.5” |
| Zadnji mjenjač | Shimano Cues RD-U6000 GS |
| Ručice mjenjača | Shimano Cues SL-U6000-10 Rapid Fire Plus |
| Kočnice |
Shimano BL/BR-MT200 Hidraulične
|
| Prednji lančanik | Alu MTB 32T 170mm |
| Volan | Alu 760mm OS 31.8mm 15mm rise |
| Lula volana | Alu A-Head OS 31.8mm 70mm |
| Pedale | MTB pvc |
| Cijev sedišta | Alu 30,9x350mm |
| Sjedište | P:Lab MTB |
| Prednja naba | Shimano Disk 32H |
| Zadnja naba | Shimano 32H |
| Lanac | KMC eGlide |
| Zadnji lančanik | Shimano CS-LG300-10 11-48T |
| Obruči | 29” Disc Alu dupli zid 32H |
| Gume | Kenda 29×2,25 |
| Okvirna težina | 14,80 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | MTB |
| Spol | Muškarci |
| Odaberite veličinu | M, L, XL |
| Akcijske ponude | do -20% |
| Raspoložive veličine | L, XL |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam








