Giant Talon 0
Osjetite trag sa ovim potpuno novim aluminijskim hardtailom stvorenim za ambiciozne bicikliste. Sadrži stabilne, brze 29-inčne točkove tako da možete ubrzati tempo uspona i popustiti na spuštanju.
Original price was: 2.199,00 KM.1.739,00 KMCurrent price is: 1.739,00 KM.
Osjetite trag sa ovim potpuno novim aluminijskim hardtailom stvorenim za ambiciozne bicikliste. Sadrži stabilne, brze 29-inčne točkove tako da možete ubrzati tempo uspona i popustiti na spuštanju.
Ovaj aluminijski hardtail daje vam osjećaj za stazu s uravnoteženim, sigurnim rukovanjem i zračnom viljuškom.
| Ram | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Viljuška | SXC32-2 RL, air spring, QR, alloy steerer, 100mm travel |
| Veličina točka | 29” |
| Broj brzina | 1×12 |
| Zadnji mjenjač | Shimano Deore M6100 |
| Prednji mjenjač | / |
| Ručice mjenjača | Shimano Deore M6100, 1×12 |
| Kočnice | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic |
| Rotor | Shimano RT-10 [F]180mm, [R]160mm |
| Prednji lančanik | ProWheel MPX 32T, 175mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Cartridge |
| Volan | Giant Connect Trail, 31.8mm, 780mm |
| Lula volana | Giant Sport, 7°, 70mm |
| Pedale | MTB caged |
| Cijev sedišta | Giant Sport, 30.9, 375mm |
| Sjedište | Giant custom |
| Prednja naba | Shimano, sealed bearing |
| Zadnja naba | Shimano, sealed bearing |
| Lanac | KMC X12 |
| Zadnji lančanik | Shimano Deore M6100, 10×51 |
| Žice | 14 G / stainless / black |
| Obruči | Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Gume | Kenda Booster 2.4” |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Brend | Giant |
|---|---|
| Vrsta | Bicikl |
| Namjena | MTB |
| Spol | Muškarci, Unisex |
| Odaberite veličinu | S, M, L, XL, XXL |
| Akcijske ponude | od -20% do -30% |
| Raspoložive veličine | L |


