Polar Fuzzy 20”
Fuzzy u mini pakovanju kombinuje malu težinu, izdržljivost, bezbednost i udobnost, osiguravajući prijatno iskustvo vožnje za najmlađe avanturiste.
Dizajniran da bude lagan, dečiji bicikl Fuzzy 20 teži samo 8.77 kg.
Original price was: 610,00 KM.549,00 KMCurrent price is: 549,00 KM.
Fuzzy u mini pakovanju kombinuje malu težinu, izdržljivost, bezbijednost i udobnost, osiguravajući prijatno iskustvo vožnje za najmlađe avanturiste.
Dizajniran da bude lagan, dečiji bicikl Fuzzy 20 teži samo 8.77 kg.
Djeca žele da oponašaju odrasle, sa nedovoljno snage da savladaju često teške i nezgrapne bicikle. Koncept ovog dječijeg bicikla je da se biciklo maksimalno olakša, prilagodi dječijoj anatomiji i snazi. Sve ovo je jako važno da bi Vaše dijete uživalo u vožnji i još više zavoljelo ovu aktivnost.
Fuzzy 20 namijenjen za uzrast 6 – 9 godina / visine djeteta 120 – 130cm.
| Ram | Aluminijski 6061 |
| Viljuška | Aluminijum kruta |
| Veličina točka | 20” |
| Broj brzina | 7 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head Polu Integrisan |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY200 SS |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-RV300 Revo Shifter – desna 7 brzina |
| Kočnice | V-Brake Alu |
| Prednji lančanik | Alu 28T double chainguard |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu / 500mm / 25.4 / 20mm rise |
| Ručke volana | Herrmans 75mm/105mm |
| Lula volana | Alu / A-Head / 35mm |
| Pedale | Dječije PVC |
| Cijev sedišta | Alu / 27.2x250mm |
| Sjedište | Selle Royal JR 20 |
| Prednja naba | Alu 28H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Alu 28H |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500-7 14-28T |
| Obruči | Alu Single Wall 20” 28H |
| Gume | 20×1,75 |
| Težina | 8,77 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Spol | Dječije muške, Dječije |
| Raspoložive veličine | 20 |
| Namjena | Bicikli za djecu |
| Odaberite veličinu | 20 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam










