Polar Mirage Sport W
Klasičan hardtail opremljen amortizerom tako da je uprkos njegovoj rekreativnoj upotrebi, putovanje po neravninama čisto zadovoljstvo. Ovaj MTB model dolazi sa aluminijumskim laganim ramom koji kombinujuje izdržljivost, krutost i lakoću.
Original price was: 845,00 KM.759,00 KMCurrent price is: 759,00 KM.
Klasičan hardtail opremljen amortizerom tako da je uprkos njegovoj rekreativnoj upotrebi, putovanje po neravninama čisto zadovoljstvo. Ovaj MTB model dolazi sa aluminijumskim laganim ramom koji kombinujuje izdržljivost, krutost i lakoću.
| Ram | Aluminijski 6061 |
| Viljuška | Amortizer 27,5” Disk |
| Veličina točka | 27,5” |
| Broj brzina | 21 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head Polu Integrisan |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY200 |
| Ručice mjenjača/kočnica | Shimano STI ST-EF41-3×7 EZ-Fire Plus |
| Kočnice | Disk mehaničke |
| Prednji lančanik | Čelik 42x34x24T 165mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise |
| Ručke volana | TPR 130mm |
| Lula volana | Alu A-Head OS 31.8mm |
| Pedale | MTB PVC |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x300mm |
| Sjedište | P:Lab MTB |
| Prednja naba | Alu Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Alu Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Nogara | Alu podesiva |
| Obruči | Beretta 27.5” Disc Alu Dupli Zid 36H |
| Gume | 27,5×2,10 |
| Težina | 16,30 kg (M) |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | MTB |
| Spol | Žene |
| Odaberite veličinu | M, L |
| Raspoložive veličine | M, L |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam









