Polar Alaska
Polar Alaska 26 je kompaktan i praktičan, namjenjen za odrasle osobe nižeg rasta i napredne juniore kao prelazni model na 26” točkove. Polar Alaska 26 sa aluminijskim ramom i Shimano komponentama je pouzdan pratilac za svakodnevnu upotrebu u opuštenoj i rekreativnoj vožnji na uređenim stazama.
Original price was: 799,00 KM.719,00 KMCurrent price is: 719,00 KM.
Polar Alaska 26 je kompaktan i praktičan, namjenjen za odrasle osobe nižeg rasta i napredne juniore kao prelazni model na 26” točkove. Polar Alaska 26 sa aluminijskim ramom i Shimano komponentama je pouzdan pratilac za svakodnevnu upotrebu u opuštenoj i rekreativnoj vožnji na uređenim stazama.
| Ram | Aluminijski 6061 |
| Viljuška | Amortizer 26” Disk |
| Veličina točka | 26” |
| Broj brzina | 7 |
| Ležaj viljuške | 1-1/8” A-Head Polu Integrisan |
| Zadnji mjenjač | Shimano RD-TY500 |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-RV300 Revo Shifter – desna 7 brzina |
| Kočnice | Mehaničke disk kočnice |
| Prednji lančanik | Alu 32T 140mm |
| Ležaj/osovina srednje glave | Thun Patrona |
| Volan | Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise |
| Ručke volana | Herrmans 90/120mm |
| Lula volana | Alu A-Head 60mm OS 31.8mm |
| Pedale | MTB PVC |
| Cijev sedišta | Alu 27.2x300mm |
| Sjedište | P:Lab MTB |
| Prednja naba | Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Zadnja naba | Alu Disk 36H Sa Ekscentrom |
| Lanac | KMC Z-7 |
| Zadnji lančanik | Shimano MF-TY500 14-34T |
| Nogara | Alu podesiva |
| Obruči | 26” Disc Alu Dupli Zid 36H |
| Gume | 26×2,10 |
| Težina | 13,60 kg |
Proizvođač zadržava pravo izmjene specifikacije bez prethodne najave.
| Vrsta | Bicikl |
|---|---|
| Brend | Polar |
| Namjena | MTB |
| Spol | Muškarci, Žene, Dječije muške, Dječije ženske, Dječije |
| Odaberite veličinu | 26 |
| Raspoložive veličine | 26 |
| Akcijske ponude | do -20% |
Kupci koji su gledali ovaj artikal, gledali su i ove proizvode…
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam
Biciklizam









